Haber

Okan Karacan ile birlikte polis olan Zeynep Kadıoğlu, Eski Eşi Hakkında Yeni İddialarda Bulundu!

Ünlü sunucu Okan Karacan, eski eşi Zeynep Kadıoğlu’nun peşini bırakmıyor. Geçtiğimiz günlerde alacak meselesi nedeniyle karakolda olan Okan Karacan hakkında yeni iddialar gündeme geldi. İşte eski karı koca arasında yaşanan olaylar…

Geçtiğimiz günlerde polisle birlikte eski eşi Zeynep Kadıoğlu’nun imalatçı firmasına giden Okan Karacan, burada olay çıkararak polisle tartıştı.

Zeynep Kadıoğlu, 29 Mart’ta eski eşi Okan Karacan’ın şirketinin önüne geldiğini, korna çaldığını ve ardından hakaretler yağdırdığını söyledi.

Eski eşinin “Kiminle olduğunu biliyorum” gibi aşağılayıcı sözler söylediğini söyleyen Kadıoğlu, Karacan’ın evli olduğu dönemde kendisini defalarca aldattığını da iddia etti.

Olgu M.Ö.’nün de dolandırdığı şahısların arasında olduğunu öne süren Kadıoğlu, kendisine gönderdiği paraların makbuzlarının mevcut olduğunu söyledi.

Evliliğinin madde bağımlılığı nedeniyle sona erdiğini ve Karacan’ın çocuklarına iyi bir baba profili oluşturmadığını belirten Kadıoğlu, eski eşinin cezalandırılmasını istedi.

Tartışmanın ardından Zeynep Kadıoğlu, Okan Karacan’ın yeniden açığa alınmasına karar verdi.

Ayrıca eski eşinin sosyal medyada sahte isimlerle taciz ederek kendisini sürekli tuzağa düşürmeye çalıştığını da sözlerine ekledi.

haberbozyazi.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu