Haber

Kağıthane Hurda Deposunda Yangın Çıktı

KAĞITHANE’de hurda malzemelerin toplandığı depoda yangın çıktı. Alevlerin yükseldiği ve patlama seslerinin duyulduğu depoya çok sayıda itfaiye sevk edildi. Yangın, itfaiye ekiplerinin bir saatlik çalışmasının ardından söndürüldü.

Nurtepe Mahallesi Halit Bin Velid Caddesi üzerinde bulunan hurda deposunda saat 22.30 sıralarında henüz bilinmeyen nedenle yangın çıktı. İhbar üzerine olay yerine itfaiye, polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Hurda malzeme ve molozların toplandığı depoda çıkan yangına çok sayıda itfaiye müdahale etti. Söndürme çalışmalarında iş makineleri de kullanılırken, alevler bir saatlik çalışmanın ardından henüz yayılmadan kontrol altına alındı.

Mahalle sakini Şener Menekşe, “Burada her gece dumandan, çıtırtıdan, ateşten sürekli rahatsız oluyoruz. Astım hastalarımız var, evde dumandan uzak duramıyoruz. Kablolu. Niteliğini kaybetmiş diyorlar.” ve her şeyi kesip kırın. Belediyeye ve Emniyete şikayet etmemize rağmen ‘Kimse bir şey yapamaz, burası bizim yerimiz’ diyerek geçiyorlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu