Haber

Niğde depremzedelerinden Başkan Özdemir’e teşekkürler

Kahramanmaraş’ta meydana gelen depremde konutları ve işyerleri kullanılamaz hale gelen Niğde depremzedeleri, alınan son kararla Niğde’yi ‘Genel Hayatı Etkileyen Afet Bölgesi’ ilan etmesi nedeniyle Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir’i ziyaret etti.

Ziyaretle ilgili konuşan Önder Özdemir, “Niğde’mizin ‘Genel Hayatı Etkileyen Afet Bölgesi’ ilan edilmesinde emeği geçen vatandaşlarımızı misafir ettik. Gelen tüm vatandaşlarımıza ilgilerinden dolayı teşekkür ediyorum. nazik ziyaret dedi.

“Emeği geçenlere teşekkür ederim”

Başkan Özdemir, Niğde’nin “Genel Yaşama Yönelik Afet Bölgesi” ilan edilmesinde emeği geçenlere teşekkür etti. Başkan Özdemir yaptığı açıklamada, “Deprem nedeniyle ilimiz ‘Genel Hayatı Etkileyen Afetler Hakkında Kanun’ çerçevesine alındı. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a başta olmak üzere şükranlarımı sunuyorum. Valimiz, milletvekillerimiz ve İl Başkanımız.”

“Niğde Belediyesi hepimizin belediyesi”

Başkan Özdemir, “Hepinizin bildiği gibi ilk ziyarete geldiğinizde Sayın Cumhurbaşkanımız 6 Şubat sabahından beri bu konuyu takip ediyor. Mağduriyet olmaması adına bu süreç biraz uzun sürdü. Belediye olarak vatandaşımızın her zaman yanındayız Niğde Belediyesi hepimizin belediyesidir Kimseyi açıkta bırakamayız Biz söyledik ve söylediğimiz gibi bugün de sözümüzü yerine getirdik, getirmeye de devam edeceğiz. . İnşallah bu yaraları hep birlikte saracağız” dedi. – NİĞDE

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu