Haber

Manisa Akhisar’da MASKİ ekipleri teyakkuzda

MANİSA (İGFA) –Manisa merkez ve ilçelerinde gün boyu etkili olan sağanak yağışın ardından teyakkuza geçen MASKİ, 17 ilçede alanda görev aldı.

Akhisar ilçesinde de etkili olan sağanak yağış nedeniyle vatandaşların herhangi bir olumsuzluk yaşamaması için gün boyu süren faaliyetlerine devam etti.

Akhisar ilçesi Hacıishak Mahallesi 258 ve 251 Sokak, Ulucami 374 Sokak ve Cumhuriyet Mahallesi giriş menfez bölgesinde yürütülen müdahale çalışmalarını Kanalizasyon Daire Başkanı Mümin Deniz de takip etti. İncelemelerde Daire Başkanı Mümin Deniz’e Büyükşehir Belediyesi Akhisar Kaymakamı Tahsin Arslan ve MASKİ Kaymakamı Ali Tekinol eşlik etti.

Çalışmalarla ilgili değerlendirmelerde bulunan MASKİ Daire Başkanı Mümin Deniz, “Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün ilimiz için verdiği sağanak yağış uyarısının ardından gruplarımız teyakkuza geçti. Gruplarımız, herhangi bir su baskını yaşanmaması ve vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğini sağlamak amacıyla tüm gün boyunca alandaydı. Akhisar ilçemizde kanalizasyon ve yağmursuyu sınırlarında temizlik çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Çalışmalar sırasında herhangi bir aksilikle karşılaşmadık. Hemşehrilerimizin yanında, tüm gruplarımızla sahadayız” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu