Haber

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Anzele suyunda yüzen çocukları olimpik havuzda yüzdürdü

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Gençliği SporMüdürlük, Anzele suyunda yüzen çocukları otobüsle olimpik havuzda yüzmeye götürdü.

Merkez Sur ilçesinde Anzele suyunda yüzen çocuklar, müdürlük tarafından otobüsle Yenişehir ilçesindeki Seyrantepe TOKİ yüzme havuzuna götürüldü. Çocuklar kendilerine sunulan çanta, bone, bardak ve şortları alarak havuzda suyun keyfini çıkardılar.

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Dairesi Başkanı Ömer Buğday, gün içinde serinlemek için girdikleri Anzele suyundaki çocukları inançlı ve denetimli bir şekilde yüzmeleri için olimpik havuza getirdiklerini söyledi. Çocukları kademeli olarak getireceklerini belirten Buğday, “Çocuklarımıza gözlük, bone, şort ve bone hediye ettik. Günleri güzeldi, biz mutluyduk. Bütün çocuklarımızı Anzele’ye getirdik, kızlarımızı da getireceğiz. önümüzdeki dönemde.”

Heyecanla yüzmeye gelen Meki Bahoz, olimpiyat havuzunun Anzele’den daha güzel olduğunu belirterek, “Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi bizi Anzele Park’tan alıp buraya getirdi. Bize gözlük, şort ve bone verdi. Teşekkür ederiz.” – DİYARBAKIR

besirihaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu