Haber

Çin’in Lüks SUV’leri Suudi Otomobil Meraklılarını Çekiyor

Ziyaretçiler, 28 Ocak 2023, Riyad, Suudi Arabistan’da sergilenen EXEED arabalarını deneyimliyor. (Fotoğraf: Wang Haizhou/Xinhua)

RİYAD, 30 Ocak (Xinhua) — Çin’in lüks SUV’ları Cumartesi günü Suudi Arabistan’ın Riyad kentinde düzenlenen bir etkinlikte sahne alarak otomobil tutkunlarının ilgisini çekti.

7 kişilik amiral gemisi EXEED VX, yaklaşık 5 metre uzunluğu ve yaklaşık 3 metre dingil mesafesi ile ayrıcalıklı bir deneyim sunuyor.

Etkinlikte çok yönlü bir SUV olan EXEED TXL’in yanı sıra moda bilincine sahip genç tüketiciler için tasarlanmış kompakt bir SUV modeli olan EXEED LX de sergilendi.

Çinli otomobil üreticisine göre, Suudi iklimine uygun ve en son güvenlik ve güvenlik sistemleriyle donatılmış EXEED 2023 modelleri yakın zamanda krallıkta piyasaya sürüldü.

Bir ziyaretçi, 28 Ocak 2023, Riyad, Suudi Arabistan’da sergilenen bir EXEED arabasının fotoğraflarını çekiyor. (Fotoğraf: Wang Haizhou/Xinhua)
Suudi Arabistan, Riyad’daki bir etkinlikte sergilenen bir EXEED arabası görülüyor, 28 Ocak 2023. (Fotoğraf: Wang Haizhou/Xinhua)
Bir ziyaretçi, 28 Ocak 2023, Riyad, Suudi Arabistan’da sergilenen bir EXEED arabasını deneyimliyor. (Fotoğraf: Wang Haizhou/Xinhua)

mihalgazihaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu