Haber

Anadolu Birlik Partisi’nde Sema Altan’a yeni görev

İSTANBUL (İGFA) – Partinin dinamik yapısını güçlendirmeye yönelik adımlar atan Genel Başkan Bedri Yalçın, partinin çekici yüzlerinden Sema Altan’ı Kadın Kolları Başkanlığına ve Genel Başkan Yardımcılığına atadı.

Yeni görevine ilişkin duygu ve düşüncelerini paylaşan Sema Altan, “Genel Başkanımız Sayın Bedri Yalçın’a bu onurlu görevinden dolayı şükranlarımı sunuyorum. Bana duyduğu güven ve bana olan güveninden dolayı kendisine minnettarım. Bu sorumluluğu üstleniyoruz. Anadolu Birlik Partisi’nin kadın kollarında, Anadolu’nun cesur ve çalışkanı “Kadınları bir araya getirerek onların sesi, nefesi olacağız. Bütün Anadolu kadınlarını partimiz çatısı altında örgütleyip onların sorun ve taleplerini en üst platformlara taşıyacağımızın sözünü veriyorum.” dedi.

Anadolu Birlik Partisi’nin yenilikçi ve dinamik yapısına vurgu yapan Altan, “Genel Başkanımız Sayın Bedri Yalçın’ın liderliğinde partimiz her geçen gün güçleniyor. Partimiz radikal açıklamaları ve liderliğiyle gündemi belirlemeye devam ediyor. Anadolu’nun her karışını dolaşıyor, halkımızla iletişim halindeyiz.” “Bu büyük ailenin bir parçası olarak kadınlarımızın gücünü ve sesini daha da yukarılara taşıyacağım.” İfadelerini kullandı.

Sema Altan’ın bu yeni ataması, Anadolu Birlik Partisi’nin takımlarında nitelikli, kararlı ve köklü değişiklikler yapma konusundaki kararlılığının bir göstergesi olarak değerlendiriliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu